وارد کننده انواع نخ جوت در ایران

واردات نخ جوت

واردات نخ جوت

در این مقاله می خواهیم درباره واردات نخ جوت و اهمیت این نخ و نحوه خرید نخ های جوت مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید . نخ جوت یکی از نخ های کازربردی در صنعت ایران است که به خاطر شرایط سخت کشت و بدست آمدن و نیاز به مراقبت و سختتی زیاد در کشور هایی مثل هند و بنگلادش تولید می شود و کارگرانی هم که در این حیطه کار می کنند دستمزد کمی می گیرند . در ادامه نیز باید بیان داشت ایران برای عرضه نخ جوت درجه یک تهران و نخ جوت با کیفیت کاشان اقدام به واردات آن از کشور های گفته شده کرده است .

 

درباره واردات نخ جوت توسط شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی بهار ( بهار جوت ) با سالها تجربه در ریسندگی و تجربه درخشنده در قسمت واردات کالا و نخ های مورد نیاز در صنعت نساجی اقدام به واردات نخ جوت می کند تا نیاز های نخ ایران را فراهم کند و در این راه خدمتی به مردم عزیز ایران کرده باشد . بازرگانی بهار با کمترین هزینه و کمترین وقت می تواند نخ جوت را از کشورهای مختلف تولید کننده وارد کند و پس از ریسندگی در کارخانه ، محصولات را در اختیار مردم ایران قرار دهد تا نخ جوت کاشان ، نخ جوت تهران و همچنین نخ جوت ایران را فراهم کند و در اختیار صنعتگران و تولیدکنندگان این صنعت قرار دهد .

 


دلیل اهمیت واردات نخ جوت چیست ؟

در این بند از این مقاله می خواهیم مختصرا درباره نخ کنف و اهمیت آن در صنایع مختلف به شما توضیحاتی را ارائه دهیم . جوت نوعی لیف طبیعی است که دارای الیاف بلند و نرمی است که برای کشت نیاز به شرایط آب و هوایی خاصی دارد . نخ جوت برای رشد و کشت باید در آب و هوای مرطوب و استوایی قرار داشته باشد تا بتواند به عمل بیاید . کشورهایی که عموما این شرایط را دارا هستند می توانند به تولید نخ جوت با کیفیت بپردازند . هند ، بنگلادش ، چین ، تایلند ، گاها اندونزی و غیره که دارای اب و هوای مناسب برای کشت نخ جوت هستند تولید کننده های اصلی این نخ در دنیا هستند . ولی دو کشور هند و بنگلادش بیشترین میزان تولید انواع نخ جوت دنیا را دارند و به کشورهایی که به این کالا برای صنایع خود نیاز دارند صادرات می کنند و به نوعی از این صادرات در اقتصاد خود استفاده می کنند . نخ جوت دارای کاربرد در صنایع غذایی و بسته بندی است و به همین دلیل واردات نخ جوت دارای اهمیت بالایی است . گیاه کنف یا جوت دارای ویژگی هایی است که برای استفاده در صنعت مفید است . مقاومت مکانیکی بالا ، هزینه بسیار کم ، سطح اصطکاکی و نرم ویژگی هایی است که می تواند گیاه کنف را برای بهره وری در بسته بندی و انبار از آن استفاده کرد . کنف دارای ساختمان متخلخل است به همین علت می تواند جریان هوا را به خوبی از خود عبور دهد و تهویه هوا را برای غذا یا سبزیجاتی که درون بسته بندی هستند فراهم می کند .
نخ جوت ابتدا از الیاف بلند نی مانند گیاه کنف جدا می شود وسپس آن را به مدت 2 الی 3 روز در محیط قرار میدهند و سپس به کارخانه ریسندگی برای انجام مراحل ریسندگی ارسال می کنند . نخ جوت در کشور ما ایران به طور گسترده در صنایع ریسندگی و نساجی و تولید فرش ماشینی دارای کاربرد است و از مواد اولیه برای کارخانه های زیر مجموعه نساجی و ریسندگی محسوب می شود . محاسبه نمره نخ جوت در واقع با استفاده از دو روش مستقیم و غیر مستقیم تعینن می کنند که از آن بگذریم باید بگوییم نخ جوت در نمره های گرید CB ، CRT ، CRX ، CRM عرضه می شود و در اختیار تولید کنندگان فرش ماشینی یا صنایع دیگر قرار می گیرد .

 

خرید نخ جوت از بازگرانی بهار

امروز بازرگانی بهار این افتخار را دارد که با بیش از چند دهه فعالیت می تواند بهترین الیاف نخ جوت را از کشورهای تولید کننده این گیاه ارزان قیمت وارد کند و برای کاربرد در صنایع در اختیار آنها قرار دهد . واردات نخ جوت ایران به طور گسترده توسط گروه بزرگ بازرگانی بهار صورت می گیرد و با هزینه پایین در اختیار مشتریان قرار می گیرد . شما می توانید برای خرید نخ جوت به فروشگاه بهار جوت مراجعه کنید و مقدار لازم نخ جوت مورد نیاز خود را از این فروشگاه تامین کنند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

واحد تحقیق و توسعه

لینکهای مرتبط