وارد کننده انواع نخ جوت در ایران

نخ جوت کاشان

نخ جوت کاشان

همانطور که در مقالات قبلن درباره نخ جوت گفتیم این بار هم توضیح مختصری درباره نخ جوت میدهیم . جوت به عنوان لیف طبیعی در هند ، بنگلادش ، تایلند واندونزی و غیره رشد و پرورش یافته و عموما جهت بسته بندی صنعتی و غذایی استفاده می شود . ویژگی پارچه ها و مصنوعات تهیه شده از جوت شامل مقاومت مکانیکی بالا ، هزینه پایین و داشتن سطح نرم و اصطکاکی بالا به عنوان نوعی مزیت در مصارفی چون بسته بندی مواد در انبار و ترانزیت ها به شمار می رود . در این موارد ساختمان متخلخل بسته ها امکان تهویه هوا را برای دانه و سبزیجات و غیره که در بسته بندی جوت هستند فراهم می کند . جوت هم چنین علاوه بر هزینه پایین در صنعت دوستدارد طبیعت و محیط زیست نیز می باشد و دارای قابلیت تخریب در محیط زیست می باشد . در ضمن نخ جوت را می توان دوباره بازیابی کرد و در طبیعت نیز از آن استفاده کرد . نخ جوت علاوه بر مزایای نامبرده ، دارای معایبی نیز می باشد که از مهمترین آنها می توان شکنندگی ، زبری نسبی ، ظاهر سخت و زمخت ، قابلیت چروک شدن ، زیر دست خشن ، قابلیت کشش و شستشوی ضعیف و ایجاد رگه رنگی بعد از رنگرزی را نام برد .در ادامه این مقاله سعی شده است توضیحات کاملی از تولید نخ جوت و خرید نخ جوت داده بشود.


وضعیت تولید نخ جوت در دنیا
قطعا شما برای خرید نخ جوت و یا فروش نخ جوت باید از وضعیت آن در دنیا مطلع باشید . ما در ادامه این پاراگراف به توضیحاتی درباره وضعیت تولید نخ جوت در دنیا و همچنین کشورهای پیشرفته این عرصه خواهیم پرداخت . برا اساس آمار به دست آمده از منابع مختلف  ، کشورهای بنگلادش  و هند به عنوان عمده کشورهای تولید کننده نخ جوت شناخته شده اند . در چند سال اخیر و با سرمایه گذاری های وسیع انجام شده در کشور هند ، این کشور رقیبی جدی برای کشور بنگلادش جهت صادرات نخ جوت گشته است . براساس آمار موجود ، عمده واردات نخ جوت در دنیا به مقصد کشورهای ایران ، ترکیه ، چین ، سوریه و غیره می باشد .


خرید نخ جوت
در کشور ایران به خاطر گستردگی صنعت نساجی و بسته بندی ، فروش نخ جوت وهمچنین خرید نخ جوت اهمیت بالای دارد . برای خرید نخ جوت شما باید مطمئن باشید که بهترین نخ جوت را از بازار دریافت می کنید . شما اگر به دنبال نخ جوت ارزان در کشور ایران هستید حتما باید از کیفیت آن با خبر باشید که برای افراد معمولی تشخیص آن زیاد کار راحتی نیست . شما برای اینکه تشخیص دهید کیفیت نخ جوت چگونه است . به طور کلی نخ جوت دارای کیفیت های متعددی است . CB ، CRT ، CRX ، CRM برای مثال کیفیت های مختلف نخ جوت می باشد که در ایران نیز هر چهار کیفیت نامبرده شده وارد می شود و قابل خرید می باشد . شما بسته به نیازتان می توانید هرکدام از کیفیت های مورد نظر را انتخاب کنید و با تضمین اصالت کالا آن را در سایت های فروشگاهی معتبر به خصوص سایت بهارجوت خریداری کنید .


نخ جوت کاشان
شهر کاشان به عنوان اولین تمدن بشری ، در نساجی ، قالیبافی و تار و پود از قدیم الایام دارای صنعت بوده است که به مرور زمان تبدیل به یک بستر اشتغال و بستر صنعتی برای این شهر در دنیا شد . صنعت نساجی در کاشان دارای تمدن و تجربه ای بالا است . این صنعت خیلی از نیاز های کشور را در صنعت نساجی برطرف می کرد . اما به مرور زمان و اتخاذ سیاست های غلط در برخی مقاطع این صنعت بسیار گسترده در کاشان رو به افول رفت . اما اکنون نیز کاشان در صنعت نساجی دستی پر دارد . شرکت های مختلفی در کاشان اقدام به واردات نخ جوت با کیفیت های متفاوت می کنند . سایت بهارجوت به صورت عمده اقدام به واردات نخ جوت می کند . شما برای خرید اینترنتی نخ جوت و یا خرید آنلاین نخ جوت می توانید به سایت بهارجوت مراجعه کنید . سایت بهارجوت ، نخ جوت را در بهترین کیفیت به بازار ارائه می کند . اگر دنبال خرید آسان و خرید ارزان نخ جوت هستید به سایت بهارجوت سربزنید و با دیدن کیفیت های موجود بسته به نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی نخ جوت کنید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

واحد تحقیق و توسعه

لینکهای مرتبط