وارد کننده انواع نخ جوت در ایران

بهترین نخ جوت

نخ جوت که نام دیگر آن لیف طلایی می باشد ، از الیاف طبیعی و ارزشمند گیاهی می باشد که در آب و هوای گرم و مطلوب رشد می کند .

هند و بنگلادش محیط های خوبی برای تولید نخ جوت می باشند و به کشورهایی که دارای صنعت ناجی و فرش قوی می باشند ، صادر می کنند . مزایای نخ جوت به شرح زیر می باشد :
•    بازیافت صددرصد در محیط زیست
•    مقاوت سایشی بالاپ
•    عایق حرارتی و ضد الکتریسته
•    تهیه نخ های ظریف و باکیفیت
این نخ فوق العاده ، در صنایع مختلف تولید فرش ، شیلات ، پوشاک و مبلمان استفاده می شود و بیشترین مصرف آن در تولید فرش ماشینی می باشد و هرچه میزان استفاده از نخ جوت در فرش ماشینی بیشتر باشد ، دارای کیفیت بالا و مقاوت بیشتر می شود و فرش مرغوب تر می شود . کاربرد نخ جوت در پود قالی ماشینی می باشد . این نخ که از گیاه جوت به دست می آید ، هیچ ضرر و زیانی برای محیط زیست و طبیعت ندارد و خیلی سریع جذب خاک می شود . از ترکیب نخ جوت با پنبه ، می توان به نخ های باکیفیت و بهتری دست یافت .
بازرگانی بهار ، با داشتن کادری مجرب ، بنابر نیاز نساجی و صنعت فرش ایران ، درجهت رفع نیازهای اولیه آنها اقدام به واردات نخ جوت از هند و بنگلادش ، می کند . بهترین نخ جوت ، CRX می باشد و پایین ترین کیفیت را CB دارد . از این رو بهتراست قبل از خرید نخ جوت ، تحقیقات لازم را به دست آورید .
برای خرید بهترین نخ جوت ، می توانید به صورت حضوری و یا خرید اینترنتی نخ جوت اقدام کنید .

Bahar TradingResearch and Development Unit

Related Links